Městys Knínice

Kontaktní informace

Městys Knínice
Knínice 107
679 34 Knínice

516 465 423, 774 654 232
um@mestyskninice.cz
DS qaeb8ny

Úřední hodiny

Po: 7.00 - 17.00 hodin
Út: 7.00 - 17.00 hodin

Polední přestávka 12.00 - 12.30 hodin


Více kontaktů...

Aktuálně ...

Dnes je: 25.1.2020
Aktuální teplota: -2°C
Vlhkost: 94.3%
Detailní statistika počasí

Dětský den v Knínicích

24.6.2019   Marta Korčáková   Aktuality  


Na oslavu dětského dne v Knínicích se každoročně těší hlavně naši nejmenší občánci. Letošní účast je toho důkazem, soutěžilo rekordních 100 dětí. Děti sbíraly čárky jak o život a ty pak vyměňovaly za sladkosti. Těch se letos vydalo opět přes tisíc kusů. Pořadatelé připravili řadu stanovišť, někde se střílelo z luku, lovili se ryby, trefovaly plechovky, skákalo se v pytli a kopalo na minibranku, jinde se zdolávaly různé překážky, nebo koulely míče. Ve smyslovém koutku si pak děti mohly zdokonalit svoje smysly. Pěknou památkou na tento den bylo vyhotovení profesionální fotografie, nebo placky od fotografa Marka Hrdého. Na podiu se představily děti z místní mateřské školy s hudební pohádkou a proběhlo slavnostní pasování předškoláčků na školáky. Poté následovalo vystoupení kouzelníka Lukyho. Zabavit se mohli i dospělí, kdy s naloženým stavebním kolečkem (svým dítětem, drahou polovičkou, nebo jiným dobrovolníkem), zdolávali překážkovou dráhu se zavázanýma očima.

Na stanovištích pracovalo přes 20 dobrovolníků. Celou akci svižně moderoval Vlastimil Blaha. O hudební produkci se postaral Martin Straka a Jiří Petr. Bohaté občerstvení pro všechny přítomné připravili členové Sboru dobrovolných hasičů Knínice, pochutnat jste si mohli na dobrotách z udírny a grilu. Sladkou tečku v podobě lívanečků připravila Miroslava Pitnerová.

A pro ty, kteří ještě „neměli dost“, vypustili hasiči z Cetkovic na parket pěnovou peřinu.

Všem, kteří se na této akci podíleli, patří velké poděkování. Věříme, že jste si sobotní odpoledne užili a těšíme se na Vás opět za rok.  

ÚM.

 

Administrace webu