Městys Knínice

Kontaktní informace

Městys Knínice
Knínice 107
679 34 Knínice

516 465 423, 774 654 232
um@mestyskninice.cz
DS qaeb8ny

Úřední hodiny

Po: 7.00 - 17.00 hodin
Út: 7.00 - 17.00 hodin

Polední přestávka 12.00 - 12.30 hodin.

 

Pověřenec GDPR

Nikola Hlubinková, tel. 731 929 800


Více kontaktů...

Aktuálně ...

Dnes je: 18.9.2020
Aktuální teplota: 21°C
Vlhkost: 38.3%
Detailní statistika počasí

Pilates, posilování s Eliškou Servusovou

31.8.2020   Marta Korčáková   Aktuality  


Bez pohybu není život. Hýbejte se s Eliškou a žijte! 

A jak praví Jim Rain: "Motivace je to, díky čemu začnete. Zvyk je to, díky čemu v tom budete pokračovat."

Zájemci o cvičení se mohou hlásit Elišce Servusové (osobně nebo na telefonu 730 956 542, email: eliska.servus@seznam.cz)

Cvičení s vlastní vahou je skvělým způsobem, jak začít efektivně a hlavně bezpečně posilovat naše svaly a zároveň efektivně rýsovat naši postavu. Při cvičení s vlastní váhou se zejména začátečníci snadno naučí soustředit se na správné provedení cviků i dýchání, což je pro další posilování nebo cvičení nesporná výhoda. Navíc díky cvičení s vlastní váhou snadno posílíte jádro těla, tzv. core. Cvičení s vlastní váhou také plně reflektuje skutečné zátěže vašeho těla, ke kterým v životě může docházet a díky tomu nepřetížíte tak snadno žádnou část těla.
Cvičební pomůcky: za použití těchto pomůcek naše tělo pracuje efektivněji, naučí nás držet rovnováhu a tím posilnit všechny vnitřní svaly, o kterých ani nevíme, že existují. 
Velký míč (gymball), malý míč (overball), posilovací gumičky a therabandy.

Pilates je cvičební systém, který sestavil  německý fyzioterapeut J. H. Pilates. Pilates je v současné době velmi populární. Tato pohybová aktivita patří do skupiny Body and Mind (zaměřeno na harmonii těla a mysli). Má pomalejší charakter, ale může přecházet do různých forem rychlosti, zapojuje a posiluje tělo, zlepšuje flexibilitu a odstraňuje chybné držení těla. Při cvičení pilates dochází k zapojení hluboko uložených svalů. Pomáhá při bolestech zad. Na cvičení pilates nepotřebujete obuv.

Budu se těšit na nové zájemce. Eliška Servusová

 

Administrace webu